23.09.2009

«Свято болдерінгу». Автор Коваль Ігор.

На цей фест я очікував дуже довго. І ось час прийшов, пора збиратися в дорогу. Так вийшло що з нашого файного міста зібралось тільки двоє я та Колючий. Але ми не засмучуємося бо знаємо що там зустрінемо багато друзів і знайомих, бо це ж фест, а отже народу збереться вдосталь.

Їдемо до Києва на зустріч з Бізоном, в нього є вільні місця в машині, а отже їдемо з комфортом. Зустріч, підбираємо Стаса, закупка всього необхідного і ось ми вже прямуємо трасою в Ямельницю. Виїхали ми пізно близько 12 ночі, а отже дорого нас очікувала нелегка. Весело проїхавши половину дороги, почали засипати, але наш водій і його вірний штурман Стас не збиралися спати пили каву на заправках, говорили, сміялися. Так я й заснув. Прокинувся я вже під ранок, з заднього сидіння споглядаю за дорогою і бачу що Бізон йде на обгін фуру, ну обгін так обгін, але потім розумію що щось тут не те бо назустріч нам прямує Камаз !!! Стас випередив усіх і з криком КАМАЗ розбудив нашого трохи задрімавшого водія , що нас і врятувало від небажаного поцілунку з Камазом ! На першій же заправці, повитрушували з штанів адреналін від зустрічі з камазом, за купилися енергетиками тай рушили далі. Чомусь вже ніхто більш не спав, тож почали вирішувати як будем святкувати день народження водія Камазу ну й наше звісно. Так ми доїхали майже до місця, трохи заблукавши й не додзвонившись організаторам вирішили поспати. Поставили намети, випили чаю, але тут нас чекали нові труднощі – атака корів! Їм чомусь дуже сподобались наші кольорові намети і вони явно не хотіли нашого відпочинку на своїй галявині. Знову таки нас врятував Cтас, додзвонившись до організаторів. Попрощавшись з корівками рушили далі і без пригод добралися до місця збору. Там була радісна зустріч з Львівянами, розповіді про наші пригоди, адреналін, корів і т.д. Відпочили декілька годин і ось ми вже сидимо на відкритті змагань далі коротка перебіжка до каменів і ось він довгоочікуваний початок фесту!
Всі розійшлись хто куди, ну а ми вирушили в I Сектор, Стас розімявся на «Мозговой шторм», в нього так легко вийшло його подолати, що ми без сумнівів почали рубатися на повну, в кого вийшло в кого ні. Перейшли на «Перспективу Сірка» Стас знову з легкість її зарубав і зник в невідомому напрямку. Безрезультатно пострибавши на Сірка, перейшли на «Байканур», «Війна категорій», де й знайшли Стаса який намагався розправитись з «Ребром Адама». Спроби були гарні але «Ребро» не підкорилось. Далі з допомогою Кушки перебігли в інший сектор де Стас розправився з призовими «Етап 2» і «Renault 19» ми також їх спробували, але нам вони не піддались і ми зарубали «Цикл Кребса» і «Жнива». Потім були «Довбинка», «Журба», «Пасатіжи» щось іще чого я вже не памятаю. Останнім на той день був «Не довбинка» де почало вже зводити судомою ноги й руки. На цьому вирішили зупинитися, а не пройдені проблеми лишити на завтра.
В вечері відсвяткувавши день народження, попрямували на запальну дискотеку від Федірко. Прийшли ми як раз на роздачу призів від Львівської пивоварні, вдосталь натанцювавшись та наспілкувавшись з друзями пішли спати. В ночі було дуже холодно, але ранок нас зустрів теплим сонечком. Поснідали і в гарному настрої знову побігли рубатися. На шляху нам зустрівся «На рівному місці», хлопці лишилися, а я з Пашою пішов на «Не довбинку», яка з ранку легко піддалась. Пострибали на «Квіти погулянки» і по рекомендації Паши побігли шукати гарну проблему «Прекрасное далёко» де зустріли Марічку, яка там невтомно рубалася вже богзна скільки. І таки зарубала.

Прибіг Женя з Юрою і почали завзято рубати «Смерть гламуру» я приєднався і таки зарубав її.

Потім була «Забавка», «Колесо фортуни». Час вже закінчувався, але йти не хотілось, хотілось лазити й лазити. Передали Пашою свої карточки і продовжили рубатися бігаючи з одного сектора в інший, все більше й більше розбиваючи собі ноги й руки в кров.

Повернулись до наметів вже без сили, але дуже щасливі. Збори, прощання з друзями і обіцянка обовязково сюди вернутися.
Велика подяка:

- всім організаторам за це прекрасне свято болдерінгу
- Бізону за доставку нас на фест і за вміння швидко прокидатися
- Стасу за гарну реакцію і компанію
- Водію камаза за спробу нас врятувати зїзжаючи на узбіччя
- Всім хто приймав участь

Фото: Бізон, Boombast

Автор: Коваль Ігор

comments powered by Disqus
16.02.2019 Зимняя Каталония, Vol. 2. Автор: Роман Баценко

Экспресс сообщением Barcelona Sants – Valencia Jaquin Sorolla подобрал меня на перроне солнечной станции Tarragona, окруженной морским простором и пальмами. Около 2 часов в дороге и я уже в Валенсии, где на широких улицах растет немеряное количество апельсинов (которые, правда, оказались больше декоративными, чем сьедобными). Дальнейший путь лежал в маленькую деревушку Chulilla...

Подробнее
06.01.2017 Детский гайдбук. Малайзия. Куала Лумпур. Автор: Анна Смоленская.

Так получилось, что в 2014 году вместо стандартного Тайланда мы решили изучить вопрос скалолазания в Малайзии. Из явных плюсов этой страны сразу выскакивает безвизовый режим на 30 дней и то, что Куала Лумпур является хабом авиакомпании Эйр Азия. Т.е. все дешевые перелеты по азии проходят через Куала Лумпур, а это, как минимум, удобно.

Подробнее
30.06.2016 Kamień Leski Польский уикенд киевских скалолазов. Автор: Таня Шурубор

Поездка в Леско (Польша) на день Конституции была некоторой авантюрой, так как никто из знакомых не мог ничего рассказать про этот скалолазный район и регион в целом. Мы были своего рода первопроходцами из Украины.

Подробнее
13.05.2016 Румыния. Băile Herculane. Автор: Русанова Анна.

Не смотря на все сложности с подготовкой к поездке, плохие прогнозы погоды и отколовшихся участников, мы не сдались и съездили на майские в Румынию, в район Băile Herculane. Поездка получилась удачной и очень душевной, а дожди под нашим напором расступились.

Подробнее
29.03.2016 Скалолазание в экзистенциональном осмыслении. Автор: Юрий Дзюбяк.

"...вопрос, который можно поставить - зачем, почему и для чего люди занимаются скалолазанием? Исходя из личного опыта и понимания сути вопроса, я подготовил читателям хронологически упорядоченные идеи и мысли, которые могут считаться ответами, с которыми я абсолютно согласен..."

Подробнее
22.07.2015 Спидфлаинг в румынских Карпатах. Автор: Александр Деев.

Горы, скалы, высоты - всё это так любят скалолазы и альпинисты. Но не только они.

"Полёты" - то, что так не любят ни скалолазы ни альпинисты, но просто обажают другие.

 

Подробнее
14.02.2015 Бафа 2015 или как это было. Автор: Псарева Анна.
13.02.2015 Спидрайдинг в Банско, Болгария. Автор: Александр Деев.
08.12.2014 Поездка в Турцию удалась или как вернуть наслаждение от лазания. Автор: Казбекова Евгения.
13.11.2014 Это Сицилия! Автор: Писаренко Оля.
30.09.2014 Интервью с Болдыревым Данилом – Чемпионом Мира в скорости в 2014 году.
21.05.2014 ДОРОГА НА ОЛИМП. Автор: Елена Зайцева.
30.04.2014 У Вас проблема с суставами и связками? Автор: Дзюбяк Юрий.
22.04.2014 Поездка к Дракуле? Легко! Автор - Салабаш Юрий.
25.03.2014 Озеро Бафа и апельсины. Автор - Анна Савченко.
31.01.2014 «Рождественский болдринг 2014» или весёлое окончание новогодних праздников! Автор: Анастасия Сависько.
24.01.2014 Бло, Фонтенбло ты так далеко...Автор: Богдан Чайка.
11.01.2014 Скалолазание - мой путь возвращения. Автор - Rannveig Aamodt.
30.12.2013 Первый мастер спорта Украины в истории альпклуба "Ялта".
04.12.2013 Испания, Роделлар. Октябрь 2013. Автор: Женя Казбекова.
21.11.2013 Бешеные круги: быстрое и эффективное поддержание пиковой формы. Перевод: Анна Шляхова.
11.07.2013 У нас не Флатангер, але граніту чимало: перебивка в Житомирі. Автор: Сергій Плотницький.
16.05.2013 По дороге к морю и обратно… Автор: Медведева Ольга.
02.05.2013 Познайомимося з Кам'яної бабою? Автор Олександр Чікін.
25.04.2013 Этапы развития и Олимпийские перспективы спортивного лазания. Автор: Юрий Котченко.
20.02.2013 No Siesta Spain Trip. Перевод: Катерина Гуназа.
23.01.2013 Лавина на Боржаве, январь 2013. Автор: Николай Дроботенко.
04.01.2013 Интервью с Маргаритой Кадиевой.
19.12.2012 Поездка в Испанию осень 2012. Автор Женя Казбекова
03.12.2012 Непал, Гималаи, Айленд Пик…

Статьи за год: