14.12.2012

Viking Extreme Winter Fest 2013.

viking_fest_2013.jpg

В період з 08.03.2013 року по 10.03.2013 року в урочищі Козьмещик, що поблизу с. Лазещина Закарпатської області буде проведено Перший Всеукраїнський фестиваль зимового туризму - Viking Extreme Winter Fest 2013. В програмі фестивалю передбачено проведення конкурсів на туристичну тематику, тести туристичного спорядження, сходження на найвищу вершину України г. Говерла висотою 2061 м., спілкування та хороший настрій.

Наразі такий фестиваль на Україні проводиться вперше. Є кілька схожих акцій таких як Х-Гуцулія, Говерляна та інші, але жоден із цих заходів не відбувається у рамках фестивалю. Це не є спортивні змагання. Це не є чемпіонат чи кубок по фрірайду, це не альпіністичне сходження. Фестиваль це виключно можливість зібрати разом тих, хто отримує задоволення від зимового туризму та тих, хто лише прагне долучитися до нього.

Насамперед про проживання. Живемо в урочищі Козьмещик у побудованих там ще за часів совєтщини туристичних приютах, а також новобудовах. Організатори фестивалю побували там 05.12.2012 року і перевірили їх на міцність та умови проживання. Безпосередньо у туристичному приюті Козьмещик умови проживання прості та невибагливі. Дерев’яні нари в кімнатах по 8-12 чоловік, теплі пічки та сухі дрова. В приюті Ключківських кімнати по 8-10 чоловік, які розміщуються на панцерних ліжках військового зразка. Пічки не менш теплі, а дрова так само сухі. Кімнати опалюємо самостійно, бо ми наразі не знаємо хто з Вас яку температуро вподобає. Крім того, є можливість проживання у новобудові н території колишньої бази лісорубів. У всіх приютах наявна електроенергія в вечірню пору днини від генераторів.

По друге про харчування. В урочищі збудовано гарну колибу «Серце Карпат» трохи вище Козьмещика. Основний зал взмозі прийняти близько 70 осіб. Харчують добре, ми у цьому пересвідчились і вирішили харчування учасників фестивалю зробити централізованим. Всі учасники фестивалю матимуть змогу економити свій час на приготуванні їжі і використати його для участі у заходах передбачених організаторами.

Враховуючи те, що немала частина учасників приїде на фестиваль 08.03.13 близько обіду, 09.03.13 відбуватиметься сходження на Говерли чи Петрос, а від’їжджатимемо в обід 10.03.13 пропонуємо зробити ось такий варіант по харчуванню:

П’ятниця 08.03.13 - обід і вечеря
Субота 09.03.13 – сніданок і вечеря
Неділя 10.03.13 – сніданок.
Розклад харчування наразі уточнюється. Чекаємо на ваші пропозиції.

Про головне, а саме про програму Viking Extreme Winter Fest 2013.

П’ятниця 08.03.13 року

Від самого рання до 16-00 заїзд учасників дійства. 16-00 урочистий обід, відкриття фестивалю, знайомство учасників, семінар по лавинній безпеці. Ввечері кілька конкурсів присвячених відкриттю фестивалю та Міжнародному Жіночому Дню – 8 березня. Вечірній драйв – дискотека.

Субота 09.03.13 року

Дуже ранній сніданок. Сходження на г. Говерла або г. Петрос. Для тих хто за будь-яких обставин не прийматиме участь у сходженні буде проведено тести туристичного спорядження, семінари по новим технологіям що використовуються підчас його виготовлення, конкурси та інші прикольні розваги. Ввечері спілкування, вечеря, танці для тих, хто ще стоятиме на ногах.

Неділя 10.03.13 року

Сніданок. Підведення підсумків фестивалю. Нагородження учасників переможців конкурсів. Від’їзд.

Організаційні моменти

Реєстрація учасників. Оргкомітет фестивалю бере на себе обов’язки по забезпеченню учасників місцями для проживання та харчування, тому реєстрація учасників є обов’язковою. Кількість учасників фестивалю обмежується кількістю місць на туристичних приютах, а тому просимо Вас реєструватись заздалегідь. Ваше комфортне перебування на фестивалі не тільки у наших але і у Ваших руках.

Трансфер. Оргкомітет передбачає трансфер учасників фестивалю із с. Лазещина в урочище Козьмещик, безпосередньо до місця проведення фестивалю. Транспорт що здійснюватиме трансфер учасників буде курсувати між с. Лазещина та місцем проведення фестивалю, однак кількість та час поїздок залежатиме від реєстрації учасників. Вартість трансферу включається у організаційний збір фестивалю.

Під час реєстрації просимо Вас зазначити чи є необхідність трансферу із Івано-Франківська до с. Лазещина. Зважайте на те, що трансфер із Івано-Франківська до с. Лазещина не входить до вартості участі у фестивалі.

Другие новости

08.09.2018 ОСТРІВ ПАСХИ - 2018.

ostriv_2018_afisha_ukr_3.jpg

6-7 жовтня неподалік села Кам`янка Сколівського району відбудеться боулдер-фестиваль «Острів Пасхи-2018» / Кубок Львівської Області зі скелелазіння на природному рельєфі.

Дивиться детальнішу інформацію на сайті змагань - ОСТРІВ ПАСХИ - 2018.

Реєстрація на змагання вже відкрита - Форма реєстрації.

Список зареєстрованих учасників.

27.04.2018 Болдер фест "Big Open". Реєстрація.

19_maya_sorevi_logo.jpg

Дорогі друзі! Нагадуємо, що реєстрація на івент-фестиваль Гіперіон BIG OPEN Boulder Fest триває повним ходом.

Оскільки кількість учасників в групах обмежена, за для вашого комфорту та безпеки, інформуємо про наявність вільних місць в групах:
1 група - 5 вільних місць; 2 група - 23 вільних місць; 3 група - 13 вільних місць
Реєстрація на змагання. Встигніть зареєструватись в зручну саме для вас групу!
Більш детальна інформація про фестиваль на сторінці Facebook.

16.04.2018 Болдер фест "Big Open". Инфо.

19_maya_sorevi_logo.jpg

19 мая в Киеве на базе ЦАО "Гиперион" открывается новая болдер зона.
По традиции стартуем с болдер феста "Big Open".
Уже открыта Регистрация на соревнования.
В программе феста много интересных болдеров, зажигательная музыка, общение с друзями, конкурсы, лотереи, афтепати...

Подробнее
07.04.2018 SCALADREAM BOULDERING FESTIVAL 2018.

scala_dream.png

25-26 мая в Клайпеде (Литва) пройдет болдер фестиваль SCALADREAM BOULDERING FESTIVAL 2018.

Scala Dream Bouldering Festival (SBF) впервые был организован в 2013 году с целью сделать его одним из наиболее ожидаемых мероприятий скалолазного сообщества в Прибалтике. С самого начала организаторы cтарались сделать его одним из самых любимых и самых желанных скалолазных событий в странах Балтии. И продолжают стремиться к этому, прилагая все усилия, вкладывая душy и сердце :).

Все кто заинтересовался welcome :).

Подробную информацию о соревнованиях можете найти на страничке SCALADREAM BOULDERING FESTIVAL 2018.

04.04.2018 Болдер фест "Big Open" (Киев, Гиперион)

19_maya_sorevi_logo.jpg

19 мая в Киеве на базе ЦАО "Гиперион" открывается новая болдер зона.
По традиции стартуем с болдер феста "Big Open".
В программе разнообразные болдеры, драйвовая музыка, общение с друзьями, лотерея, афте-пати...
Детали болдер феста будут выложены вскоре на сайте ExtremeUA.com.

Архив за год: