20.09.2014

Фестиваль Junior Climbing Jam.

tyt78998.jpg

Друзі, організаторам змагань потрібна ваша допомога. Це забере у вас лише кілька секунд – і разом ми зможемо зробити цьогорічний скелелазний фестиваль Junior Climbing Jam іще яскравішим та веселішим! А заразом і допомогти дітям з родин, які постраждали внаслідок військових дій на сході України.

Усе що потрібно зробити – це розповісти вашим знайомим про те, що реєстрація на фестиваль розпочата на нашому оновленому сайті –www.climbingjam.org. Тож просто поділіться цим постом.

Ми впевнені, що серед ваших знайомих є батьки, діти яких хотіли би спробувати себе у скелелазінні. Пам’ятаймо про правило 5-ти рукостискань: знайомий вашого знайомого обов’язково зацікавиться участю у фестивалі і буде вдячний вам за цей репост.

Цього року дитячий скелелазний фестиваль Junior Climbing Jam 25 жовтня відбудеться у київському центрі активного відпочинку "Гіперіон"!

На новому скеледромі з яскравими площинами, зачепами та рельєфами на дітей чекають хитромудрі скелелазні маршрути. Кожен учасник має пролізти 7 трас на складність у відбірковому турі та 5 трас – у фіналі. Ігрова частина Фестивалю включатиме веселі конкурси і логічні загадки.

Цей Фестиваль буде незвичайним і найважливішим за усю його, нехай поки ще недовгу, історію. За участь у Junior Climbing Jam кожен юний скелелаз отримає пам'ятну нагороду. А всю матеріальну допомогу від спонсорів, партнерів і учасників, що оплатять реєстраційний внесок, буде передано дітям із сімей, які постраждали внаслідок військових дій на сході України. Ми подаруємо вам екстремально-ігрове свято, а ви лиш однією своє участю у ньому створите посилку радості для тих дітей, котрі переживають зараз важкі часи. Їм дуже потрібні ваші підтримка й тепло!
‪#‎juniorclimbingjam‬

promo.jpg

Другие новости

02.02.2018 Чемпионат Литвы по боулдерингу.

studio_logo.jpg

9-10 марта в Каунасе (Литва) пройдет Чемпионат Литвы по боулдерингу.

Подробнее
30.10.2017 Скалодром "Вертикаль" отмечает День Рождения!

vertical_4_log.jpg

В Харькове пройдут соревнования по боулдерингу!
11-12 ноября скалодром «Вертикаль» будет отмечать День Рождения!
Профессионалы, любители и дети, все будут награждаться призами!
Приглашаем спортсменов и зрителей!

Подробнее
29.10.2017 Junior Climbing Jam 2017. Вiдкрита реєстрація.

junior_jam_2017_log.jpg

Запрошуємо усіх закоханих у скелелазіння 25 листопада на фестиваль Junior Climbing Jam 2017.

Вже вiдкрита реєстрація на змагання.

Подробнее
19.10.2017 Кубок України на трудність (Київ).

CLIMB_Poster_2017_logo.jpg

27-28 жовтня в Києві на скеледромі Гіперіон відбудеться фінальний Кубок України зі скелелазіння в дисципліні трудність.

Подробнее
14.10.2017 "Осінній Кам'янець -2017".

ok17_logo_-sm_logo.jpg

5 листопада Кам'янець-Подільський прийматиме юнацький болдеринговий фестиваль "Осінній Кам'янець -2017" - відкритий чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння.

Подробнее

Архив за год: