02.12.2004

Фінал Кубку України зі спортивного скелелазіння Київ 2004

3-5 грудня 2004 року в спортивному комплексі Національного Авіаційного університету України в місті Києві відбудеться фінальний етап Кубку України зі спортивного скелелазіння.

Організаторами заходу виступили Федерація альпінізму та скелелазіння м. Києва на чолі з Чуприною Олександром та Київський спортивний клуб “Вертикаль” www.vertical.kiev.ua.

В змаганнях братимуть участь понад 100 спортсменів з 16 міст нашої країни. Серед них – еліта світового скелелазіння: дворазові чемпіони Світу 2001 та 2003 років, чемпіони Європи, заслужені майстри спорту України, майстри спорту міжнародного класу Стєнковий Максим та Рєпко Олена; призер Кубку світу зі спортивного скелелазіння 1998 року та дворазовий чемпіон світу 2001 і 2002 років з льодолазіння, майстер спорту міжнародного класу Кривошейцев Євгеній; призер Чемпіонату світу 1999 року, майстер спорту міжнародного класу Максим Петренко; неодноразові переможці і призери світових та європейських змагань майстри спорту міжнародного класу Сєрік Казбєков, Ольга Захарова, Володимир Захаров, Наталія Перлова та інші.

Проведення фінального етапу в Києві стало вже традицією. Це однє з вирішальних змагань на протязі року. За його результатами формується склад збірної команди України зі скелелазіння для участі в змаганнях міжнародного рівня. Змагання відбудуться на збудованому за світовими стандартами скеледромі в приміщенні спортивного комплексу Національного Авіаційного університету України в м. Києві за адресою: пр. Косманавта Комарова, 1.

Фінальний етап Кубку України зі спортивного скелелазіння є найпрестижнішим, наймасштабнішим та найвидовищним національним заходом року. Він традиційно збирає не тільки найсильніших спортсменів України, а й численних прихильників цього виду спорту.

Регламент змагань тут

За матеріалами www.cup.panalp.com

Як нас знайти:

Другие новости

19.10.2017 Кубок України на трудність (Київ).

CLIMB_Poster_2017_logo.jpg

27-28 жовтня в Києві на скеледромі Гіперіон відбудеться фінальний Кубок України зі скелелазіння в дисципліні трудність.

Подробнее
14.10.2017 "Осінній Кам'янець -2017".

ok17_logo_-sm_logo.jpg

5 листопада Кам'янець-Подільський прийматиме юнацький болдеринговий фестиваль "Осінній Кам'янець -2017" - відкритий чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння.

Подробнее
14.10.2017 Junior Climbing Jam 2017

junior_jam_2017_log.jpg

Запрошуємо усіх закоханих у скелелазіння 25 листопада на фестиваль Junior Climbing Jam 2017.
Враховуючи досвід минулих років, ми збільшили час лазіння та кількість трас.

Подробнее
11.10.2017 Montis Magia Bouldering Competition.

montis_magia_-_bolder.jpg

Всех, всех с радостью приглашают на болдер соревнования в Вильнюс (Литва).

17 и 18 ноября в Вильнюсе пройдут старые добрые Montis Magia Bouldering Competition.

Подробнее
09.10.2017 Happy Birthday La Scala Boulder Fest!

plakat_log.jpg

Если вы засиделись дома, то пора наметить планы на будущее! 16 декабря в Днепре пройдет болдерфест посвященный юбилею болдер залу "La Scala"- 5 лет

Болдер фест для детей, новичков и любителей! А вечером финалы среди 6-ти сильнейших парней и девушек.

Спонсоры болдерфеста: скалодром "La Scala" и компания "Руна" представляющая в Украине бренды: Scarpa, Rab, Camp, Prana.

Подробнее

Архив за год: