02.12.2004

Фінал Кубку України зі спортивного скелелазіння Київ 2004

3-5 грудня 2004 року в спортивному комплексі Національного Авіаційного університету України в місті Києві відбудеться фінальний етап Кубку України зі спортивного скелелазіння.

Організаторами заходу виступили Федерація альпінізму та скелелазіння м. Києва на чолі з Чуприною Олександром та Київський спортивний клуб “Вертикаль” www.vertical.kiev.ua.

В змаганнях братимуть участь понад 100 спортсменів з 16 міст нашої країни. Серед них – еліта світового скелелазіння: дворазові чемпіони Світу 2001 та 2003 років, чемпіони Європи, заслужені майстри спорту України, майстри спорту міжнародного класу Стєнковий Максим та Рєпко Олена; призер Кубку світу зі спортивного скелелазіння 1998 року та дворазовий чемпіон світу 2001 і 2002 років з льодолазіння, майстер спорту міжнародного класу Кривошейцев Євгеній; призер Чемпіонату світу 1999 року, майстер спорту міжнародного класу Максим Петренко; неодноразові переможці і призери світових та європейських змагань майстри спорту міжнародного класу Сєрік Казбєков, Ольга Захарова, Володимир Захаров, Наталія Перлова та інші.

Проведення фінального етапу в Києві стало вже традицією. Це однє з вирішальних змагань на протязі року. За його результатами формується склад збірної команди України зі скелелазіння для участі в змаганнях міжнародного рівня. Змагання відбудуться на збудованому за світовими стандартами скеледромі в приміщенні спортивного комплексу Національного Авіаційного університету України в м. Києві за адресою: пр. Косманавта Комарова, 1.

Фінальний етап Кубку України зі спортивного скелелазіння є найпрестижнішим, наймасштабнішим та найвидовищним національним заходом року. Він традиційно збирає не тільки найсильніших спортсменів України, а й численних прихильників цього виду спорту.

Регламент змагань тут

За матеріалами www.cup.panalp.com

Як нас знайти:

Другие новости

16.02.2019 Зимняя Каталония, Vol. 2

Экспресс сообщением Barcelona Sants – Valencia Jaquin Sorolla подобрал меня на перроне солнечной станции Tarragona, окруженной морским простором и пальмами. Около 2 часов в дороге и я уже в Валенсии, где на широких улицах растет немеряное количество апельсинов (которые, правда, оказались больше декоративными, чем сьедобными). Дальнейший путь лежал в маленькую деревушку Chulilla.
Читать дальше...

08.09.2018 ОСТРІВ ПАСХИ - 2018.

ostriv_2018_afisha_ukr_3.jpg

6-7 жовтня неподалік села Кам`янка Сколівського району відбудеться боулдер-фестиваль «Острів Пасхи-2018» / Кубок Львівської Області зі скелелазіння на природному рельєфі.

Дивиться детальнішу інформацію на сайті змагань - ОСТРІВ ПАСХИ - 2018.

Реєстрація на змагання вже відкрита - Форма реєстрації.

Список зареєстрованих учасників.

27.04.2018 Болдер фест "Big Open". Реєстрація.

19_maya_sorevi_logo.jpg

Дорогі друзі! Нагадуємо, що реєстрація на івент-фестиваль Гіперіон BIG OPEN Boulder Fest триває повним ходом.

Оскільки кількість учасників в групах обмежена, за для вашого комфорту та безпеки, інформуємо про наявність вільних місць в групах:
1 група - 5 вільних місць; 2 група - 23 вільних місць; 3 група - 13 вільних місць
Реєстрація на змагання. Встигніть зареєструватись в зручну саме для вас групу!
Більш детальна інформація про фестиваль на сторінці Facebook.

16.04.2018 Болдер фест "Big Open". Инфо.

19_maya_sorevi_logo.jpg

19 мая в Киеве на базе ЦАО "Гиперион" открывается новая болдер зона.
По традиции стартуем с болдер феста "Big Open".
Уже открыта Регистрация на соревнования.
В программе феста много интересных болдеров, зажигательная музыка, общение с друзями, конкурсы, лотереи, афтепати...

Подробнее
07.04.2018 SCALADREAM BOULDERING FESTIVAL 2018.

scala_dream.png

25-26 мая в Клайпеде (Литва) пройдет болдер фестиваль SCALADREAM BOULDERING FESTIVAL 2018.

Scala Dream Bouldering Festival (SBF) впервые был организован в 2013 году с целью сделать его одним из наиболее ожидаемых мероприятий скалолазного сообщества в Прибалтике. С самого начала организаторы cтарались сделать его одним из самых любимых и самых желанных скалолазных событий в странах Балтии. И продолжают стремиться к этому, прилагая все усилия, вкладывая душy и сердце :).

Все кто заинтересовался welcome :).

Подробную информацию о соревнованиях можете найти на страничке SCALADREAM BOULDERING FESTIVAL 2018.

Архив за год: